Deze website maakt gebruik van cookies. Lees meer in de disclaimer. akkoord

 

Menu

terug naar dashboardterug naar vorige paginaSchoolnieuws

 12/105 

Neem een kijkje in onze school

Een Google-fotograaf heeft onze school van buiten en binnen gefotografeerd. Het resultaat? Een echte 360-graden rondleiding door onze school. Op deze manier kun je een eerste indruk krijgen van de Bredero Mavo. Het is net of je echt bij ons door de gangen loopt!

Ben je na de tour helemaal nieuwsgierig geworden naar onze school? Aanstaande woensdag 8 februari is er een open dag, speciaal voor groep 8-leerlingen en hun ouders. De open dag is van 14.00 tot 17.00 uur en onze open avond is van 19.00 tot 21.00 uur. Natuurlijk zijn er leerlingen en docenten die dan je vragen kunnen beantwoorden. Bekijk ook onze speciale pagina voor groep 8 leerlingen: www.checkdebrederomavo.nl